Przegląd "Praktycy o Różnorodności"

Zakończył się nabór dobrych praktyk do Przeglądu „Praktycy o Różnorodności", który już po raz drugi będzie towarzyszył Kongresowi Różnorodności. 

Celem przeglądu jest promowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania różnorodnością i popularyzacja najlepszych praktyk z tego zakresu, zaobserwowanych w Polsce.

Przedstawiciele biznesu, organizacji pozarządowych, instytucji publicznych czy mediów, będą mogli podzielić się doświadczeniami i pomysłami na różnorodność w swoich organizacjach, opowiedzieć o towarzyszących im wyzwaniach, a także pochwalić się efektami swoich działań. Prezentacje pięciu praktyk, które otrzymają najwyższe oceny Jury Przeglądu odbędą się 13 października, podczas IV Kongresu Różnorodności. Wyróżnione praktyki zostaną także opublikowane na platformie BE.NAVIGATOR.
 
DOKUMENTY ZGŁOSZENIOWE:

Zgłoszenia ciekawych praktyk można było przesyłać w terminie od 24 lipca do 13 września 2017 r. za pośrednictwem formularza on-line (LINK) lub za pośrednictwem wypełnionego offline formularza zgłoszeniowego wysłanego na adres: anna.hincz@b-better.pl
 
Szczegółowych informacji udziela: Anna Hincz, mail:  anna.hincz@b-better.pl

Organizatorzy: Henkel Polska i platforma BE.NAVIGATOR
Patronat: Karta Różnorodności

DLA MEDIÓW: informacja prasowa (POBIERZ)

Do wzięcia udziału w I edycji Przeglądu "Praktycy o Różnorodności" zaprosiliśmy przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe i instytucje publiczne, które mogą pochwalić się ciekawymi inicjatywami z zakresu zarządzania różnorodnością. Zgłoszenia trwały od 10 sierpnia do 23 września.

Otrzymaliśmy opisy 16 różnorodnych inicjatyw, wśród których znajdują się przykłady innowacyjnych oraz zaangażowanych organizacji, które na co dzień wdrażają ideę zarządzania różnorodnością. Jesteśmy pewni, że uczestnicy III Kongresu Różnorodności będą mieli możliwość poznać inspirujące przykłady rozwiązań, w których proces zarządzania liderami i zarządzania różnorodnością mają wspólny mianownik.

Laureaci przeglądu zostali wyłonieni w drodze oceny jury I edycji Przeglądu: Marzeny Strzelczak, dyrektorki generalnej Forum Odpowiedzialnego Biznesu, prof. Janiny Filek z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Pawła Nizińskiego, wydawcy BE.NAVIGATOR.
 

 
Zobacz laureatów I edycji przeglądu, którzy wystąpili podczas III Kongresu Różnorodności (kolejność alfabetyczna):
  • Capgemini „Win with Capgemini” - zobacz VIDEO
  • Kids Code Fun "Very Senior Developers" - zobacz VIDEO
  • Orange Polska "Zdrowie na TAK" - zobacz VIDEO
  • SITECH „Programy Rozwoju Kompetencji" - zobacz VIDEO
  • Skanska "Budownictwo dostępne" - zobacz VIDEO
  • Spółdzielnia Socjalna Dalba „Pojąć Głębię" - zobacz VIDEO